Dodany: 2011-11-18 10:06:36

 

Gwiazdki a standard hoteliStandard jest to pewna przyjęta norma. Oznacza ona zapewnienie pewnych warunków i utrzymywanie ich cały czas. Standardy panują wszędzie obejmują wszystkie gałęzie i dziedziny.

 

To bardzo ważne by utrzymywać wysokie standardy i zapewniać wszystkie niezbędne warunki do rozwoju. Standardy panują we wszystkich branżach i odzwierciedlają poziom jaki panuje w danej organizacji. Hotel pod warszawą zna się na normach panujących w branży hotelarskiej. Hotel pod warszawą ma aż pięć gwiazdek czyli najwięcej. Gwiazdki są nadawane za określone normy.

 

To ogół przyjętych standardów w kwestii wystroju, obsługi, umeblowania i wyposażenia hotelu. Znacznie każdej gwiazdki jest inne, każda kolejna oznacza coraz wyższy poziom i lesze standardy oraz obsługę. To istotne i pozwala na stworzenie klasyfikacji ogólnej hoteli według gwiazdek. Gwiazdki odpowiadają ściśle wytyczonym standardom i oznaczają wysoki poziom oraz jakość świadczonych usług. Standardy nie odbiegają od gwiazdek i na odwrót, bo gwiazdki wyrażają standardy.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gwiazdki a standard hoteli
Nick: